Pumabet İletişim

50 TL Freebet Almak için Tiklayiniz!

Pumabet’e Girmek için Tıklayınız!

Pumabet bahis sitesine üye olacak olanlar ve siteye yeni üye olmuş kişiler sitenin iletişim seçeneklerini bilmiyorlar. Pumabet iletişim konusunda zengin bir içeriğe sahip. Canlı destek hattı, telegram, e-posta, whatsapp ve call center üzerinden iletişim kurmanız mümkün. Bu seçenekler arasından en fazla kullanılanı, canlı destek hattı. Canlı destek hattı, sitenin içinde sağ alt bölümde bulunuyor. Bu hat diğer sitelerin aksine İngilizce hizmet de veriyor. Site uluslararası hizmet verdiğinden dolayı İngilizce hizmetleri de mevcut. Bu hat 7 gün 24 saat aktif olarak çalışıyor. Site hakkında olan tüm sorun, soru ve önerilerinizi bu hatta bağlanarak bildirebilirsiniz. Canlı destek hattına bağlanırken, sıra beklemenize de gerek yok. Site, üyelerine daha iyi hizmet verebilmek için fazla eleman çalıştırıyor. Bu sayede sıra beklemeden, hemen müşteri temsilcilerine bağlanabilirsiniz.

pumabet iletişim

Pumabet Telegram Destek

Pumabet telegram destek hattı üzerinden de site ile canlı destek kurma imkanınız var. Bu hat da canlı destek hattı gibi 7 gün 24 saat hizmet veriyor. Canlı destek hattı ile yapacağınız tüm görüşmeleri bu hattan da yapabilirsiniz. Pumabet telegram destek hattında bulunan müşteri hizmetleri personelleri de işlerini çok iyi yapıyorlar. Bu hatta mesaj attığınızda, sizlere hemen geri dönüş yapıyorlar ve problemleriniz ile yakından ilgileniyorlar. Pumabet telegram destek hattına bağlanmak isteyenler, sitenin sağ üst kısmında bu hattı bulabilirler. Bu kısımda telegram logosu bulunuyor, bu logoya tıkladığınızda ise sitenin telegram kanalına yönlendirilirsiniz. Buradan telegram destek hattına ulaşabilirsiniz.

Pumabet Whatsapp

Pumabet’in canlı destek verdiği son seçenek de whatsapp hattı. Whatsapp üzerinden site ile iletişim kurabilir ve sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Pumabet whatsapp hattı da her gün her saat hizmet veriyor. İstediğiniz zaman bu hatta mesaj atarak destek alabilirsiniz. Whatsapp hattının sohbet linki site içerisinde yer almıyor. Canlı destek hattına, whatsapp hatlarına bağlanmak istediğinizi yazarsanız sizlere whatsapp sohbet linkini vereceklerdir. Bu numarayı kaydetmenizi tavsiye ederiz. Sitenin güncel giriş bilgilerini de bu hatta mesaj atarak öğrenebilirsiniz. Site erişim engeline maruz kaldığı zamanlarda bile bu hattan destek alabilirsiniz.