Pumabet Neden SMS Atıyor

50 TL Freebet Almak için Tiklayiniz!

Pumabet’e Girmek için Tıklayınız!

Pumabet bahis sitesine üye olan ve numarasını siteyle paylaşan kullanıcılar Pumabet neden sms atıyor, neden bu kadar çok sms alıyorum diye merak etmekte. Kullanıcıların bu durumu bu kadar merak etmesinin altında yatan sebep ise sitenin zaman zaman çok fazla sms atarak kullanıcıları daraltması. Kullanıcılardan bu durumdan rahatsız olduğundan ve olan bitene anlam veremediğinden Pumabet neden sms atıyor diye merak etmekteler. Aslında bakarsanız sitenin sms atmaktaki amacı oldukça basit. Site kullanıcılarına özellikle de bonuslarla alakalı smsler atarak onları yatırım yapmaya teşvik etmekte. Üstelik bu smslerin bir diğer amacı da kullanıcıların azalan ilgisini geri kazandırmak ve zaten üye kullanıcıları tekrar siteye çekmek.

pumabet neden sms atıyor

Pumabet SMS Engelleme

Bahsettiğimiz üzere site kullanıcılarına sms atmakta ve bu durum kullanıcıların canını sıkabilmekte. Sitenin bunu yaparken ki amacı her ne kadar kötü olmasa da kullanıcıların bu durumdan mutlu olduğunu söylememiz ne yazık ki mümkün değil. Bu yüzden de siteye üye olan kullanıcılar Pumabet sms engelleme işlemi nasıl yapılır diye merak etmekteler. Eğer sizde Pumabet sms engelleme işlemi nasıl yapılır diye merak ediyorsanız bu işlemi yapmak için izleyebileceğiniz iki farklı yol bulunmakta. Bu yollardan ilki sitenin canlı destek hattına bağlanmaktan geçiyor. Şöyle ki sitenin canlı destek hattına bağlanır ve bu smslerden duyduğunuz rahatsızlığı ilgili personele iletirseniz yetkili kişi ilgili birime iletmek üzere numaranızı alacaktır. Bu sayede de siteden gelen smslerden kurtulacaksınız.

Pumabet SMS Kapatma

Pumabet sms kapatma işlemini yapmak isteyen kullanıcılar için iki farklı yol olduğunu belirtmiştik. Bu işlem için canlı destek hattına bağlanmak dışındaki yol ise siteye ait e-posta adresine mail atmaktan geçmekte. Daha detaylı anlatmamız gerekirse, siteye ait olan e-posta adresine Pumabet sms kapatma işlemi yapmak istediğinizi nedeni ve telefon numaranızla birlikte mail olarak atarsanız mailinizi alan yetkili personel tıpkı canlı destek hattında olduğu gibi numaranızı ilgili birime iletecektir. Bu sayede de siteden gelen smslerden kurtulacaksınız. Bilmeyen kullanıcılar için siteye ait e-posta adresini de belirtmemiz gerekirse e-posta adresi [email protected].

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir